| Byencutzz a întrebat:

Buna prieteni :*, as vrea sa`mi fac niste suvite, impreuna cu o prietena happy. Sunt un castaniu inchis thinking, si as vrea sa`mi fac niste suvite mai deschise, cam cu 2-3 tonuri mai deschise decat culoarea mea naturala. Spune`ti cum ar trebui sa fac... cateva instructiuni. Ce puteti sa`mi spuneti despre decolorant? Care e cel mai bun? Multumesc happy:*! Funda

1 răspuns:
| Innnaa a răspuns:

Ia-ti nuantuator mai bine decat decolorant.Iti alegi tu culorile.