| faaalyoana a întrebat:

Nu am banuti
si as vrea sa-mi fac cateva suvite acasa
am parul castaniu inchis, este cret, si mi-as face niste suvite cu 2 tonuri mai deschis, un ciocolatiu deschis
c decolorant nu strik parul?

Răspuns Câştigător
| fatacaciocolata a răspuns:

Toati decolorantii fac la fel si strica nu conteaza ca este firma gen londa; profesionale etc; eu sunt creata la fel ca tine; satena; si de exemplu mi-am facut 2 suvite blonde doar din decolorant si suvitele mele sunt praf; sunt arse! iti recomand sa te duci la un salon sa te faca cineva sa iasa ceva frumos :* bafta

5 răspunsuri:
| JustMe_7096 a răspuns:

Pai stai... vrei sa te faci cu vopsea sau cu decobes? decobesul iti face parul blond! si pe deasupra ti-l arde! m-am facut eu...si a trebuit sa ma tund pentru ca era foarte ars!:@ eu zic sa te faci cu vopsea! insa ar trebui sa incerci ceva mai deschis decat acel ciocolatiu pentru ca s-ar putea sa nu prinda daca ai parul castaniu inchiswinking

| JustMe_7096 a răspuns:

KriskoBa: tu te vopsesti cu oja?rolling on the floor foarte tarerolling on the floorrolling eyes

| CamiBă a răspuns:

Eu imi facuneori suvite cu Orkide,e ieftin tubul, poti incerca, dar nu stiu daca are castaniu.

| 5Cx a răspuns (pentru CamiBă):

Am orkide acasa, dar as vrea sa-mi fac suvite doar pentru o okazie... si cand ma duc la scoala sa nu mai am... cat dureaza spray-ul? Merge la prima spalare?

| CamiBă a răspuns:

Just me@
E un spray de facut suvite (:|
http://www.turkishexportal.com/......e98c24b463