| dyanna_8752 a întrebat:

produsele yves rocher sunt bune? merita sa devii reprezentant? cine ma poate recomanda si pe mine big grin? fundita happy :X

Răspuns Câştigător
| Simona a răspuns:

Sunt foarte bune!

Si primesti multe cadouri gratis!

De exemplu eu am dat luna aceasta comanda de 3 mini-parfumuri cu 25 de lei. Si voi primi inca un mini-parfum, dar si un rimel in valoare de 63 de lei, cadou.

In concluzie am dat comanda de 25 de lei si o sa primesc de 100 si ceva de lei.Plus ca taxele de livrare luna aceasta au fost 0 lei.

Iar pentru inscriere suna la ei si spune-le.

Numai bine

:*

3 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Sunt foarte bune imi plac am printre fostele mele prietene (s-au mutat ) reprezentanti, chiar o verisoara mea se foloseste de ele si pare de vo doua ori mai tinara.

| natashacrown a răspuns:

Yves Rocher. sunt produse foarte bune am vreo 8.10 produse. happy.si eu doream sa devin reprezentant dar nu am pe nimeni care sa se ocupe.confused/

| agentulagent a răspuns:

Sora mea este reprezentant. vb c u ea si iti trimit adresa ei de mess in privat daca este de acord sa te ajute