| dyanna_8752 a întrebat:

Cine este reprezentant yves rocher si ma poate recomanda si pe mine? care stie mai multe infrmatii despre aceasta companie? folositi aceste produse? sunt bune?

Răspuns Câştigător
| larissa_9867 a răspuns:

Draga mea, eu am incercat cateva produse de la yves rocher si sunt foarte ok.ca sa devii reprezentant e de ajuns sa intri pe site-ul lor http://www.yves-rocher.com/ro/catalog/.prima data primesti un cadou si diferite mostre de geluri, creme. sper ca te-am ajutat putin... pupicei

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Am avut la birou un reprezentatn YvesRocher si am cumparat destule dar sunt scumpe si proaste, dupa parerea mea. Parfumurile sunt bune dar cosmeticele sunt ineficiente si scumpe

| larissa_9867 a răspuns:

Dyanna,trebuie sa comanzi ceva pentru a`ti face cont.cred ca gasesti mai lumte detalii pe site-ul lor

| ilonadinu a răspuns:

Eu sunt reprezentant yves rocher.mie una mi se par foarte bune produsele.