| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a întrebat:

Puteti sa imi spneti si mie de la ce varsta poti fi reprezentat Avon? Plus cateva detalii despre promotii, campanii, discounturi, oferte etc, dar si despre transporturi si siguranta produselor. Vreau sa stiu care sunt riscurile, de exemplu dacva trebuie sa a mereu o limita de bani la comenzi si altele. Daca se poate, as vrea sa imi raspunda chiar un reprezentant. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| sweetcassie a răspuns:

Eu sunt reprezentanta si am 16 ani, sunt imputernicita pe numele lui sora mea. In primele campanii o sa primesti cadouri dar o sa ai discount mai mic.10 sau 15 % nu mai retin exact cat. dupa aia pe parcurs o sa iti creasca si discountul, desigur cu cat faci comenzi cu valori mai mari... tu o sa iei produsele la alt pret decat sunt in brosura. Transportul este asigurat, produsele sunt in siguranta ..la fiecare campanie trebuie sa acumulezi o comanda de minim 120 de lei daca nu ma insel. daca mai doresti sa stii ceva, iti spun cu placere :* eu sunt foarte incantata ca sunt reprezentanta Avon!

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV explică (pentru sweetcassie):

Multumesc pentru detalii. Eu am doar 13 ani dar cred ca in curand voi fi si eu reprezentant, probabil pe numele mamei.

| zinika96 a răspuns (pentru sweetcassie):

De la 120 de lei nu ai nici un % al tau
eu la inceput sunt si discountul e de 10%
dar pe parcurs cit va fi?

| sweetcassie a răspuns (pentru zinika96):

Pe parcurs o sa creasca, 15% apoi 20%, apoi 25%. Eu am ajuns la un discount de chiar 40 % big grin depinde de cata comanda ai.Ca sa ai discount 40% trebuie sa ai o comanda in valoare de minim 750 de lei, si ca sa ai discount 30% trebuie o comanda intre 420-750 lei happy dar daca esti si la inceput nu o sa ai discount-ul asa mare. o sa vezi dupa cateva campanii o sa iti mai creasca happy sper ca am fost de ajutor :*

8 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

De la 18, daca nu ai, faci pe numele parintilor si da exista o valoare minima. daca nu ai banii nu iti primeste comanda

| BeYourserlf a răspuns:

Buna, eu am 14 ani si m-am inscris cu numele si datele mamei. Oferte sunt in fiecare campanie si riscuri nu cred ca sunt, poate doar daca produsul nu este in stoc nu iti vine in colet. A si trebuie sa ai comanda de mia mult de 120 lei pentru a primii discountul happy. Sper ca te.am ajutat, fundita?

| stefanioneci123 a răspuns:

Pai poti sa te inscrii cu mama ta adica pe nm ei si ea sa aiba numele, dar u sa faci comenzi si chesti am si eu o prietena care la fel face....si restul gasesti pe www.avon.ro

| zinika96 a răspuns:

Valoarea minima de bani este de 450... daca nu ii ai nu poti da comanda...