| Ofiintă a întrebat:

Buna,
Recent a vazut pe un site o rochie superba care este lunga, forma pe corp, material dantela, culoare:turcoaz, bretele subtiri si decolteu push up.
Am facut doar o mica prezentare, dar imi place foarte mult insa nu stiu unde as putea sa o port.
Presupun ca la evenimente speciale, in locuri elegante cum ar fi nuntiile. Urmeaza sa ma duc la o nunta, nici nu stiu daca ma duc dar in fine. Oricum la majorate nu ar merge pentru ca mai toti se rup la house si e ca si intr-un club.
Avand in vedere ca am 17 ani, nu stiu daca se poarta rochii lungi in randul fetelor unde in general se poarta rochii scurte.
De obicei rochii lungi poarta femeile din randul nasilor de aceea cred ca ar parea cam extravagant plus ca nu am foarte mare legatura cu mirii.
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Eu cred ca ai arata super si toti ochii s-ar uita la tine :* poart-o nu neaparat se poarta rochite scurte

6 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

Rochile lungi sunt elegante nu trebuie sa-ti faci griji nu trebuie neaparat sa fi atasata de miri pentru a putea purta o rochie lunga mai ales daca tie-ti place

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Gusturile nu se discuta, poti vedea modele de rochii potrivite pe http://www.buzzmag.ro/rochii-club-de-seara-la-moda-2015/ doar sa nu alegi una alba, ca este culoarea miresei.

| tadina125 a răspuns:

Desigur ca o poti purta; gusturile nu se discuta + ca e o nunta si trebuie purtate rochile elegante

| brandsfashion a răspuns:

Pentru ca ai 17 ani si foarte multa energie pe care o sa o consumi dansand iti recomand o rochita scurta de seara, eventual mulata sau decoltata daca te ajuta formele, uite aici gasesti la niste preturi incredibile! Anul asta se poarta foarte mult rochitele asimetrice, scurta in fata si lunga in spate...ce zici, nu e misto de tot modelul asta Gold scurta in fata lunga in spate? http://bit.ly/rochie-eleganta-scurta

| mariobaluta a răspuns:

Cum se numeste site-ul unde ai vazut rochia?