| antonelayoo a întrebat:

Sambata vreau sa ma duc la club/diacoteca pentru prima oara si nu stiu cu ce sa ma imbrac (tinand cont ca e frig afara). M.am gandit sa-mi iau o pereche de blugi mulati si niste botine cu toc ortopedic (platforma) si...Ce bluza as putea sa-mi iau....si jeaca?

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Blugi nu sunt prentu club, ar trebui sa te gandesti la o rochie, o sa fi mult mai sexy asa

| Valentina00 a răspuns:

Poti sa iti iei o camasuta si sa o accesorizezi cu un colier! :* Jeaca : din piele!:*