| strawberrycool14 a întrebat:

Se apropie scoala! Imi puteti da cateva sfaturi despre cum sa-mi fac parul si cum sa ma imbrac?happy

12 răspunsuri:
| Mihaii24 a răspuns:

Pony tail! big grin Pentru par, desigur, coc, 2 codite impletite. big grin Iar imbracamintea...cat mai sport...desigur,daca ai uniforma, nu prea ai cum sa te imbraci. Ma rog. Blugi stramti, tricouri amuzante, hanorace simple, tenesi. Si gata. Sper ca te-am ajutat.

| Myforyou a răspuns:

Dar cati ani ai?happy ca sa stiu :d

| strawberrycool14 explică (pentru Myforyou):

Cred ca mi-ai citit mesajul! Tu poti sa scrii comentariu la problema mea! Acum ca stii cati ani am...

| Myforyou a răspuns (pentru strawberrycool14):

Ok ok scuze nu era cazul sa te superi asa...îmi cer zcuze na

| strawberrycool14 explică (pentru Myforyou):

Dar nu m-am suparat! Ai inteles gresitlaughing

| Myforyou a răspuns (pentru strawberrycool14):

Nu, nu am înteles gresit sau poate da laughing vroiam sa stiu varsta ta ca sa îti pot da un sfat în legatura cu înrebarea ta. daca întelegi kiss

| strawberrycool14 explică (pentru Myforyou):

Ti-am trimis mesaj cu varsta!happy

| Myforyou a răspuns (pentru strawberrycool14):

Da, am vazut multi înainte happy

| strawberrycool14 explică (pentru Myforyou):

Mersi mult!:*

| Myforyou a răspuns (pentru strawberrycool14):

Nu ai pentru ce esti de aceeasi varsta cu mine :*

| Myforyou a răspuns (pentru strawberrycool14):

Auzi daca vrei poti sa-mi lasi msj cu id tau... daca vrei :d happy :*

| Raluu13 a răspuns:

Ar fi dragut sa iti faci parul ondulat, si sa iti eie o fustita de aia inakta cu o camasa.winking