| Larisaaaa a întrebat:

Buna Se apropie ziua mea si am primit felicitare de la Yves Rocher. Scrie sa aleg dintre 3 parfumuri pentru o comanda de 49 lei.
Deci ...trebuie sa fac comanda de 49 lei sa primesc un parfum din cele 3?
Care este mai bun dintre Moment de bonheur si Vanille noire?
Multumesc anticipat.
P.s: au un e-mail/ id?

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Da trebuie să faci comandă de 49 lei

| SwettyCat a răspuns:

Buna!
Da, trebuie sa faci o comanda de 49 de lei si daca ai facut-o iti alegi dintre un parfum.Eu zic ca mai bun este Moment de bonheur dar vezi si tu cat contine si care este pretul standard/inante de reducere.
Sper ca te-am ajutat! :*:X

| Andreea9595 a răspuns:

Da si mie mi se par amandoua foarte dragute si miros superb. Cere parerea parintilor sau prietenilor tai.

| rianarebeka a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa faci comanda! Cei de la Yves Roche au o gramada de promotii BOMBA! Au produse foarte bune si orice parfum ai alege cu siguranta vei face alegerea cea buna.