| mispis a întrebat:

Se prinde blond pe saten fara sa-mi decolorez parul?:-s

5 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

De obicei nu se prinde, fara ajutor.In vopseaua blond deschis exista de obicei in compozitie si destul decolorant, gasesti scris pe cutie care are si care nu.Insa ai grija, nu incerca de prea multe ori sa aplici blond foarte deschis, caci iti vei arde parul foarte rau si il vei distruge.
Eu sunt satena, mi-am vopsit parul blond, a fost cat de cat ok, insa la a doua vopsire blond(caci radacinile se vad destul de aiurea si trebuie vopsit destul de des), a inceput sa-mi cada foarte rau, s-au ars varfurile de nu ma mai puteam nici pieptana, caci se incalcea si trebuia rupt.In consecinta, a trebuit sa ma tund si m-a costat vreo 3 mil tratamentul sa imi repar caderea parului, iar rezultate inca nu se vad, din pacate.
Ai grija de tine!
Pupici

| mispis explică:

Nu, nu sunt eu cea de la avatar.

| BlackScribble a răspuns:

Din cate stiu eu se prinde...am o prietena care are par saten si s-a prinshappy
app daca esti fata de la avatar, nu inteleg de ce vrei sa te faci blonda fiindca iti sta foarte bine asa!

| Onutzyk a răspuns:

Cred ca ti se va face o culoare blond inchis.winking

| Rubi91 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuu te decoloraaaaaaa! Daca nu vrei un par incurcat si in toate culorile sad