| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna seara. Am o mica "problemuta",daca as putea sa ii zic asa. In orice m-as imbraca,nu imi sta bine,parca nimic nu ma avantajeaza si toate hainele imi stau ca pe gard. Sunt slaba,deci trebuie sa caut o gramada dupa haine care sa imi stea perfect. Am o problema cu hainele largi,nu suport daca sunt cu doi centimetri mai largi decat ar trebui. Toti apropiatii imi spun sa nu le iau mai mici,pentru ca anul viitor nu le mai port sau chestii de genul,dar cum am mai spus,daca sunt largi, eu nu le port.Blugi nu prea port,decat largi,iar de skinny sa nu aud,imi fac picioarele prea subtiri. De ingrasat fortat am mai incercat,dar ma ingras foarte greu si dau jos dupa. As vrea niste idei de outfituri pentru fete slabe,dar sa nu fie foarte elegante si nici prea complexe, ca dupa nu gasesc haine si ma panichez aiurea.

7 răspunsuri:
| Sistemulxxl a răspuns:

Trebuie sa ai atitudine, sa stii sa porti hainele. Vezi ce fermecator sunt eu in sacou si papion?

| OSLOMELBOURNE a răspuns (pentru Sistemulxxl):

Ai mare stil. M-am îndrăgostit de tine!

| Sistemulxxl a răspuns (pentru OSLOMELBOURNE):

Te rog, nuuuuu! Am deja o groaza la usa, 3 casatorii, 4 copiii...

Răspuns utilizator avertizat
| Smmo a răspuns:

La pantaloni ti-ar sta bine pantalonii drepti sau usor evazati, fustele-pantalon.
https://ro.factcool.com/product/1515823
Pune-ti un sutien masura ceva mai mare decat a ta, cu burete. Cauta-ti niste bluzite si niste jachete cu manecile mai bufante - nu exagerat, dar cat sa nu se vada cat esti de slaba. Cauta sa porti culori calde. Ti-am dat doar cateva exemple de croieli, ca sa prinzi ideea:
https://ro.factcool.com/product/1233708
https://www.yokko.ro/produs/bluza-din-voal-cu-maneci-bufante-bhx-7ww/

| Ka0ru a răspuns:

Incearca blugi flare, te avantajeaza daca ai picioarele subtiri. Si cu ei un top simplu, un tricou, orice vrei, pana si maieu.