| Dennysa1995hcz a întrebat:

Buna seara am si eu o intrebare dau funda de la gazul lampant iti poate pica parul si cat este posibil sa stai cu el in cap

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu stai mai mult de doua ore, te poti alege cu rani pe pielea capului. Parul nu pica de la gaz, vei pierde firele slabe in urma masajului.
Daca iti pica parul, poti incerca revalid.
http://www.revalid.net/

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce gramatica de balta ai.Nu sta mult cu gazul in cap ca ai sa devii ca bunicul.Chel.

| dannys a răspuns:

Dupa cate stiu eu nu are cum sa-ti pice parul(parca ii face ceva bun la par)si nu are cum sa ii cauzeze si nu stiu cat o sa stai cu el.