| lazio9 a întrebat:

Credeti ca intr-adevar gazul lampant fara sau cu usturoi Indeasa parul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| angel74dm a răspuns:

Îl îndeasă unde, într-un sac, într-o sacoşă? Îndeseşte este cuvântul potrivit. Da, gazul lampant face acest lucru, însă pute până la Dumnezeu, aşa că te-aş sfătui să alegi de la farmacie ceva care să-ţi facă părul mai des, există o grămadă de soluţii. Şampoane, LA VITRINE MAGIQUE, capsule HAIR TONIC, etc... Baftă!

| xname23 a răspuns:

Nu neaparat. nu iti rasare par mai mult decat ai avut vreodata.intareste radacina(OPRESTE CADEREA ) regenereaza(acolo unde parul a cazut iti creste la loc, repara parul inspicat) asta dupa mai multe aplicari