| Ririru a întrebat:

Am simtit nevoia de o schimbare micuta, asa ca mi-am luat nuantator de la LONCOLOR nuanta Rosu Tehno( am mai fost si cu rosu funky, care nu a prea prins pe parul meu. A prins cat de cat, dar se vedea la soare mai bine. ) cineva mi-a recomandat ROSU TEHNO adica aceasta: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Doar ca mie mi se pare prea. roz? Mi-e frica sincer sa incerc, dar din cate am inteles e imposibil sa-mi iasa asa. Eu as vrea un roscat inchis, asta e nuanta parului meu: http://i43.tinypic.com/2dlrvp0.jpg

Credeti ca mi-ar iesi un roscat inchis? Pentru ca nu vreau foarte deshis avand in vere ca sunt usor creola. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Miire a răspuns:

Eu m-am facut parul cu el de 2 ori.Nu-ti fa nici o grija.Parul de acolo e decolorat.La tine va iesi roscat care se vede perfect.La mine a iesit asa

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/......5140_n.jpg

Aia sunt eu.

Pwp!

6 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Nuanta e mult prea funky.S-ar putea sa iti iasa exact ca pe ambalaj deoarece nu ai parul foarte inchis la culoare.

| Emena a răspuns:

Nu o sa iti iasa mai deloc, fiindca ai parul inchis la culoare. Incearca sa iti decolorezi parul natural, cu musetel, bere

| DarQueen a răspuns:

E șampon, for *** sake.
Îți dai seama că, virgulă, chiar dacă ai ieși așa(lucru aproape imposibil din cauza părului închis la culoare), după câteva spălări se duce nuanța.
Dacă vrei o schimbare, folosește o vopsea permanentă happy

| Kasia a răspuns:

Iti va iesi roscat mediu, poate chiar inchis.
nu iese ca pe ambalaj(pentru ca nu esti blonda).
incearca fara griji! oricum dupa 2-3 spalari culoarea se mai sterge putin.