| Oana_Bogdan_Si_1994 a întrebat:

Buna seara. Caut de ceva vreme un magazin online pentru pantaloni personalizati dar nu gasesc nimic. Ee exemplu as vrea sa scriu pe pantaloni un text mic sub buzunar si o sigla.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te sfatuiesc sa-ti cumperi pantalonul dorit, dupa care sa-l personalizezi.
Aplicarea se poate face prin mai multe metode, dar este de preferat ca materialul din care este facut pantalonul sa fie cel putin 50% bumbac (sau alt material natural).
Poti face modelul pe calculator si-l trimiti firmei. Ei au mai multe metode de imprimare (digitala, serigrafie etc.), iti vor explica care este mai recomandata pentru pantalonul tau.
Uite aici un site care se ocupa cu personalizare haine, inclusiv pe pantaloni:
https://www.tipomedia.ro/textile/pantaloni-personalizati.html

| Mirel4412 a răspuns:

Poti sa iei o pereche normala si sa te duci la un croitor, poate reuseste el sa ti faca tot ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Decathlon in Bucuresti mai facea de astea, stiu sigur ca la tricouri nu stiu daca fac si pantaloni.