| TheLovelyGhost a întrebat:

Ce parere aveti de fondurile de ten de la yves rocher puneti aici link sau poza, pe cel zero defecte l-am incercat si este cam uleios.

Răspuns Câştigător
| MariaBeatrice a răspuns:

Cele de la yves Rocher sunt cele mai bune pentru că nu conţin toate porcăriile, ca alea de la avon. Ele sunt cu extract de plante.
Acela zero defecte este puţin uleios pentru că este îmbogăţit cu fitopigmenţi care asigură rezistenţă timp de 14 ore.
Să ştii că pe faţă se vede foarte bine şi nu ţi-o strică ca alte porcării!winking

| TheLovelyGhost explică (pentru MariaBeatrice):

Stiu ca e bun mai ales ca imi face tenul portocaliu cum imi place mie, problema este ca nu se mai gaseste pe site si as fi vrut alt fond de ten tot de la ei

| MariaBeatrice a răspuns (pentru TheLovelyGhost):

Nu cunoşti pe nimeni ca reprezentat la această firmă?
În catalog este. Nu ştiu de ce nu se găseşte şi pe site. Aşteaptă, poate îl vor băga de-acuma! :*

3 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Daca ai constatat ca este uleios inseamna ca este indicat pentru tenul uscat..nu pentru tenul tau.iti trebuie un fond de ten matifiant sau pentru ten normal.