| LanaDelRey1975 a întrebat:

Cu ce as putea desena permanent pe tricouri, fara sa se "duca" la spalare. As dorii ceva foarte bun, foarte rezistent si de preferabil negru, subtire, ca un marcar.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ElfenLied a răspuns:

Pai asta pot face cei care se ocupa de cadouri personalizate. Poti sa faci o poza la desen si sa ti.o imprime pe tricou. Alegi fondul de culoarea tricoului si poate arata ca si cum l.ai desenat. Nu cred ca exista marker cu care sa scrii si sa nu se spele...