| crooxel a întrebat:

Cu ce as putea sa scriu pe cauciucul de la tenisi si sa nu se mai duca nici la spalare?

Răspuns Câştigător
| BonneLess a răspuns:

Cu marker permanentbig grin

3 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Cu un marker permanent?
Ai incercat?

| nigel a răspuns:

Daca esti din Bucuresti iti zic sa te duci pe la uniri ( in magazinul Colors ) acolo au markere cu vopsea pentru tagg'uri ( graffiti ) alea nu se mai duc nici in vecii vecilor, amin!, un marker bun, pentru schite costa 12 lei, orice culoare, fill'ul cu vopsea ( adica reincarcarea markerului ) este de 2 lei, magazinu' e pe la uniri, in spate la cocor.

| Doi2 a răspuns:

Spray cu vopsealaughing