| irinnnnnaaaaaa a întrebat:

La un curs de coafor calificat se duc cei care au o mai mare idee si pricepere in acest domeniu sau pot merge si cei incepatori care nu au nici un fel de practica?

5 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

Poate merge oricine are banu. Se platesc cursurile astea si multe persoane nu le fac doar pentru diploma ci si ca sa invete.

| Morenna10 a răspuns:

Pot si cei incepatori, totul se invata

| theodorafemme2001 a răspuns:

Daca este unul ( un curs ma refer ) calificat este pentru cei avansati.

| blackrose97 a răspuns:

Pot merge si incepatori, de fapt cred ca este in principiu pentru incepatori. happy

| Roxi04 a răspuns:

Doar cei priceputi! funda?