| MirelaMiri a întrebat:

M-am inscris la un curs de frizer-coafor-manichiură-pedichiură. Cursul se desfașoară pe parcursul a 4 luni, iar eu nu pot merge la toate deoarece urmează sa plec la facultate. Cei de acolo mi-au spus ca pot face practica in salon in alt oras si sa vin la examen. As putea face jumatate din cursuri aici si practica in salon in alt oras?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, dar daca platesti te poti duce la final, daca o astfel de diploma te incalzeste cu ceva.

| MirelaMiri explică (pentru neutrino):

Vreau sa invat, nu doar sa iau diploma!

| Blamely a răspuns:

Nu, trebuie să te întorci să iei diploma din orașul în care ești.