| LordJumbaa a întrebat:

Vreau sa ma tund ca Smiley dar nu stiu cum, as vrea sa imi spuneti voi cum sa ii zic stilistului/frizerului sa ma tunda pentru ca n-am nici o idee.De asemenea nu vreau sa ma luati cu chestii de genu "arata-i frizerului o poze cu Smiley"...eu am parul destul de mare in cap si mai scurt pe parti, insa nu se compara cu cel al lui Smiley si nu stiu cum sa fac sa arate ca al lui. Vreo idee? FUNDAAA.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Tocmai de asta toti iti vor spune sa iei o poza, tunsorile la baieti NU au nume, e greu sa obtii o tunsoare ca a lui smiley pentru ca el are o armata de stilisti in spate care se ocupa de imaginea lui. Daca ii spui cine stie ce baliverne frizerului si nu iti iese cum vrei tu(normal ca nu iti iese!)dai vina pe el ca te-a tuns prost.Ala e acolo ca sa-ti faca un serviciu contra cost, tu ii spui "uite, vreau frizura asta exact" ca sa stie omu ce are de facut si sa nu mai stai la palavre cu el pentru ca are si alti clientii.Nu stiu ce te faci cu rusinea asta,de parca o sa-l mai vezi vreodata pe frizer...din contra ei sunt mult mai multumiti cand cineva vine hotarat cu poza la el decat sa stea sa ghiceasca ce vrea sa-i faca in cap.
Nu am spus-o cu rautate, dar mor cand vad intrebari de genul asta, de aia te duci la frizerie ca sa iti faci o tunsoare ca lumea, ca altfel iti luai masina de tuns si te faceai acasa.
PS:niciodata nu o sa ai parul ca al lui smiley, decat daca iti iei un stilist personal si investesti cateva mii de euro pe produse profesionale.

| AndraDea a răspuns:

Pai tu doar zii sa-ti faca parul cam ca al lui Smiley. Acum nu stiu ii explici mai detaliat cu are Smiley parul!