| rebeca28 a întrebat:

Stie careva daca exista magazine outlet in craiova?

4 răspunsuri:
| wolfer18 a răspuns:

Pai pe bulevardul Carol(gara-centru) este un mic magazin care se numeste(brandul firmei) Outlet, acum nu stiu daca si "specializarea" lui este de Outlet.Magazinul este situat la 50 de metri(inspre gara), de intersectia aceea mare de pe bulevard, avand in stanga o cladire mare in constructie, si in curtea de langa, niste masini luxoaselaughing

| outletadidas a răspuns:

Pentru incaltaminte poti vizita www.outletadidas.ro adidasi originali la pret de outlet :)

| rebeca28 explică:

Ok,ms