| lorycik25 a întrebat:

Buna stie cineva cum sa scap de punctele de grasime de pe fata?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa te duci la dermatolog, la cosmetica sau sa iei un ac subtire, sa-l dezinfectezi foarte bine (sa dezinfectezi si fata cu spirt), sa intepi punctul de grasime si s-o storci cu grija (pana si dermatologii procedeaza asa). In 2-4 zile vei avea o fata curata. Succes! Numai bine!

| 10011993 a răspuns:

Iti recomand Acneonwinking o sa scapi repede!:* baftawinking

| lola a răspuns:

Le intepi putin cu un ac dezinfectat. Poti sa mergi si la cosmetica dar iti va lua in jur de 70 de lei.