| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Stie cineva daca e posibil sa indepartez desen sau litere de pe haine? Am un pulover care o inscriptie dar cum prefer lucrurile mai simple happy mi-ar placea sa le indepartez.
Merci....seara buna

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Depinde de modul in care este lipit desenul sau inscriptia... este greu sa elimini desenele de pe haine făra sa le distrugi materialul...

| SweetnothingAli a răspuns:

Depinde de bluza. Daca inscriptia e cusuta poti sa intorci bluza pe dos si sa descosi literele sau inscriptia ( tai cu grija atele de pe dos in jurul inscriptiei si dupa scoti firele de ata si le arunci ). Daca inscriptia e tiparita lucrurile se complica, ori incerci sa smulgi inscriptia ori o lasi asa cum e si o utilizezi ca sa stai cu ea prin casa.

| annapopa a răspuns (pentru SweetnothingAli):

Este tiparita inscriptia si inca cat de bine happy oricum merci