| deyaaaa a întrebat:

stie cineva melodii asemanatoare cu evanescence bring me to life,ma refer la inceputul melodiei care e lent si continuarea care nu e de zici ca au evadat niste animale de la zoo,rock dar nu zgomotos de sa te doara urechile, si totusi ritmata si frumoasa, funda

3 răspunsuri:
| dani0822 a răspuns:

De la Evanescence mai poti asculta Nobody's Fool, My Immortal...ei mai au niste piese mai lente

| deyaaaa explică (pentru dani0822):

Da dar nu imi plac piesele lor, am mai ascultat si nu imi plac aproape niciuna

| LeonardTheodor a răspuns:

Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Vita de vie-Basul si cu toba mare