| anonim_4396 a întrebat:

Buna stiti ca se aproprie Hallowenul si ma gandeam sa -mi fac un makeup skull, poblema este ca habar nu am ce sa folosesc ca sa am fata alba laughing voi aveti vreo idee? am incercat cu acuarele, dar nu prea merge.

Răspuns Câştigător
| Andruscaaaaa a răspuns:

Incearca sa pui intr-un bol, faina, si fond de ten foarte deschis, amesteci, si apoi iti dai pe fata ca si cum ar fi fond de ten.Asa am facut eu anul trecut de Halooween! Si a iesit.

| Anonim1122334455 a răspuns (pentru Andruscaaaaa):

Multumesc multumesc :d

3 răspunsuri:
| ionelamarianasiatat a răspuns:

Nu sta mult acuarelele mai degraba faci cum a spus deeyootza sau poti sa te dai cu muta pudra big grin
Mult succes :*

| edyman777 a răspuns:

Dati cu faina pe fata f simplu.