| AlwaysVanillaa a întrebat:

Stiti cam cat costa o albire artificiala a dintilor?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Sarucka a răspuns:

Salut! Din intamplare am vazut intrebarea ta si m`am gandit sa ajut un prieten la nevoie! :)

Uite in primul rand nu este foarte sanatos sa iti faci o albire a dintilor pentru ca ii strica enorm de mult...mnah dar daca vrei sa faci n`ai de cat eu tot te ajut:)

-o albire dentara cu plasma costa in jur de 700 ron:|

-o albire dentara/cosmetica dentara in jur de 800 ron ~daca esti din Bucuresti~ (uite iti dau un link de la un dentist specialst si foarte priceput care parca are mana de aur : http://discount.clubafaceri.ro/......ntara.html

sper ca te-am ajutat

Succes!

Ps.: Imi dai te rog o fundita ca am mare mare mare nevoie de una:)

papa:-*

2 răspunsuri:
| LeMotán a răspuns:

Cu aproximatie 110 euro acasa si 200 euro in cabinet. Preturile variaza in functie de metoda folosita.