| mara121 a întrebat:

Stiti cumva unde gasesc sa cumpar stampile(Konad), placute pentru stampile si oja speciala pentru stampila in Constanta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata nu stiu nici eu ca aceeasi intrebare o pun si eu de acum doi ani dar sper ca acest site sa te ajute : http://www.konad-stamping-nail-art-cosmetic.ro/

3 răspunsuri:
| mara121 explică:

Am gasit! piata grivitei e plina(tarabele din fata la piata grivitei de fapt) si am mai gasit si la casa modei la parter, si la galeriile unirii(acolo sunt foarte scumpe, fiind cele originale), si am mai gasit in tomis 3, in spate la cofetaria de la autogara.

| Stoian_Raluca_1992 a răspuns:

La Jolie Femme..au sediul la galeriile unirii si in galeriile Ciote la etajul 2.