| Eu_3122 a întrebat:

Stiti cumva vreun program de editat poze (unul cat mai simplu) in care sa pot sa tai unele parti dintr-o poza sau sa estompez sau sa adaug alta poza? Si sa imi ziceti de unde sa il iau va rog mult puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Intra pe photo 505 si acolo vei gasi ceva sus unde vei "vopsi" partea dintr-o poza pe care vrei sa o decupezi.

| DJARUM a răspuns:

Stiu eu cateva!
Photoshop sau Photoscape sau Picasa

| Ics9999 a răspuns:

Www.picnik.com e un site bun dar daca vrei sa faci unele edit-uri fetei e bun si www.taaz.com :)