| bebitzapau a întrebat:

stiti daca este buna keratina lichida pentru par, mai exact produsele de la "Anian Keratina lichida", am parul cret si foarte deteriorat la varfuri si as vrea sa imi comand produse de la anian dar nu stiu daca sunt bune si daca merita sa dau banii pe ele ca sunt destul de scumpe.va rog ajutati-ma.tongue

3 răspunsuri:
| mihaela31 a răspuns:

Eu am cumparat de la Anian keratina aia si iti zic eu ca iti va face un par sarmos si ti-l va incalci, eu am aruncat-o in toaleta, in schimb este buna crema aia de par Anian Mascarilla Capilar reparatoare(cutie mov), o folosesc de vreo 2 saptamani, este super, aia merita banii, altceva de la ei nu am mai incercat.

| LegendaryXxX a răspuns (pentru mihaela31):

Si de unde ai facut rost de ea? Nu o mai gasesc in stoc pe internet si in farmacii sau supermarketuri nu stiu daca au.

| Bondarel99 a răspuns:

Bune pentru ce? Ele doar hidrateaza si reconstruiesc putin parul deteriorat, sunt bune dar rezultatele se vad dupa cateva luni de folosire regulata.Sa nu incurci keratina ania cu tratamentele cu keratina care se fac la salon pentru ca sunt lucruri diferite, anian doar ajuta putin parul nu te gandi ca face minuni si nu are niciun efect pentru indreptarea parului.