| IMISSYOUBABY a întrebat:

Buna stiti niste comapanii care se ocupa cu cosmetice naturale unde ma pot face reprezentanta. funda

Răspuns Câştigător
| produsecosmetice a răspuns:

Buna!
Sunt reprezentanta la mai multe firme de cosmetice si de bijuterii. Daca esti interesata ma poti contacta la numarul 0733809981 sau poti da add la id-ul beauty.secrets05. happy

6 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Hemel Cosmetics sau Yves Rocher, acestea sunt 2 companii care se ocupa cu produse naturale!

| AngieT a răspuns:

Life Care happy

| produsecosmetice a răspuns:

Buna!
Sunt reprezentanta la mai multe firme de cosmetice si de bijuterii. Daca esti interesata ma poti contacta la numarul 0733809981 sau poti da add la id-ul beauty.secrets05.

| produsecosmetice a răspuns:

Buna!
Sunt reprezentanta la mai multe firme. Daca esti interesata ma poti contacta la numarul 0733809981 sau poti da add la id-ul beauty.secrets05.

| produsecosmetice a răspuns:

Buna!
Eu sunt reprezentanta la mai multe firme. Daca esti interesata ma poti contacta la numarul 0733809981 sau poti da add la id-ul beauty.secrets05.

| produsecosmetice a răspuns:

Buna
nu stiu de ce au aparut mai multe raspunsuri, ca eu ti l-am trimis o data.sa imi dai id-ul tau, sau ma adaugi in lista.