| thomss1985 a întrebat:

Ce stiti descpr Cosmetice Organice (BIO) si Naturale?

Răspuns Câştigător
| riana36blue a răspuns:

Sunt foarte bune.Eu folosesc asa ceva.

4 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Nu sunt atat de bio sau organice pe cat se crede, pentru a rezista o perioada indelungata sunt imbunatatite cu anumiti conservanti care au denumiri mai indulcite, sau nu sunt trecuti in totalitate. eu crd ca sunt o pacaleala(precizez ca eu sunt consultant dermato cosmetice) pup

| oanamarinela a răspuns:

O sa iti raspund eu, cosmeticele organice sau bio nu contin o serie de produse petrochimice, PEG, coloranti artificiali sunt blande cu pielea ta si cu mediul inconjurator

| manoftoday a răspuns:

Nu sunt bune, ci foarte bune si eficiente.Citeste cu atentie ingredientele si certificarile pe care produsul respectiv le are.
http://belfiore.ro/

| Toderas_Marra_1984 a răspuns:

Hello,
A trecut ceva vreme insa astazi produsele organice au devenit calitative de incredere. ILIA Beauty de exemplu este folosit si de vedete de la Hollywood si sunt recunoscute international. Poti gasi si pe http://orgalabel.ro