| Mariii1 a întrebat:

stiti o masca de par, sau produse cosmetice de calitate ca parul sa fie drept fara placa, nu mai folosesc placa, deoarece imi face mai mult rau decat bine,

4 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Indreptarea parului prin impachetare ai incercat? Cauta pe google. Daca ai textura dreapta deja, doar putin ondulata merge dar ramai fara volum. Eu il iau apoi la perie

| Mariii1 explică (pentru capricc):

Presupun ca aceasta indreptare a parului prin impachetare se face la salon nu? happy

| capricc a răspuns (pentru Mariii1):

E na. E o tehnica veche de cand lumea. De cand nu erau placi de indreptat parul :)) Se face acasa http://fucsia.ro/......pachetare/

| DiidiiDuuda a răspuns:

Exista fel de fel de uleiuri pentru par. de exemplu eu folosesc un ulei care la mine se gaseste in supermarket si scrie pe el G care vine de la Glossy, la mine la supermarket sunt 3 feluri, Glossy Flossy si Blossy, si mai sunt la Avon ulei de par cu aragan si altele, care indreapta parul!