| anasweety a întrebat:

stiti un sampon bun contra caderii parului? o prietena mi-a recomandat sa imi iau de la Gerocossen cu Ginseng, nuc şi provitamina B5. A mai folosit cineva? Pe un blog am citit despre alt sampon de la gerocossen: Gerocossen Capilar, tot împotriva căderii părului, dar cica nu prea da rezultate.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ia-ți Chelstop, nu e șampon, e o soluție care se aplică după ce îți speli părul. Nu are un miros prea plăcut, însă rezultatele se vor vedea după a doua aplicare (nu după a patra, cum scrie în prospect).
http://i.imgur.com/JttQFo9.jpg

| Immy_Costica_1994 a răspuns:

Buna Ziua. Si eu pot recomanda sute si mii de produse si toata lumea poate recomanda insa tine cont ca: Fiecar dintre noi avem sisteme imunitare diferite as aca cel ami bine este sa consulti un Medic Dermatolog pentru ca vei stii exact ce produs iti trebuie. Sunt produse care ofera Satisfactii doar pentru moment apoi pot avea si efecte nedorite.Insa alegerea iti apartine. Cu Drag Costi!