| Sunshine31 a întrebat:

Buna happy Stiti unde gasesc papioane faine dar nici foarte scumpe? Ori in Arad..sau chiar online. Idei?

FUNDA big grin

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cauta in mall-uri. avem doua chiar! sau..nu stiu, in ziridava. acolo stiam ca este, mi-am luat chiar eu, acum..multa vreme. dar incercarea moarte n-are! bafta

| Sunshine31 explică (pentru DNSK):

Da, stiu ca daca caut gasesclaughing dar speram sa stiu direct unde sa caut big grin voi gasi, Oricum..mai am timp happy
Multumesc!

| Frewwd a răspuns:

Nu stiu.

| Alexandra_Catalina_1993 a răspuns:

Https://www.facebook.com/papioaneoradea Incearca aici, sunt dragute, de calitate si nu sunt scumpe!