| antooo08 a întrebat:

Stiti vreo solutie naturista pentru indesirea parului? Am auzit ceva cu uleiul de masline, oua... iar pe gene.cu ce se poate da sa ti le faca mai lungi si mai dese?

4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Pt ambele, ulei de ricin, aplici minim 3 luni, in fiecare seara, dimineata speli parul, la radacina aplici usturoi, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| OglindaOarba a răspuns:

Dap... uleiul de ricin este cel mai bunbatting eyelashes...si eu urmez acum acest tratamentwinking :*

| rodyana_6729 a răspuns:

Imi pare rau daca o sa te dezamagesc dar daca ai avut parul rar de cand te-ai nascut nu o sa poti face mai nimic sa ti-l indesesti acum pentru ca asa iti este felul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Folosește uleiul de ricin.
El ajută la creștere și fortifiere: păr, gene, sprâncene, unghii (extern); laxativ (intern).
Aplici pe zona vizată, lași să acționeze 1-2ore, minim 2 luni de zile consecutiv.
Pa, pa.