| ellenutzza a întrebat:

stiu ca am mai pus o intrebare asemanatoare dar...

stiti am parul cret si scurt pana la umeri si as vrea sa-i fac ceva sa stea putin mai drept si am citit undeva ca daca folosesti SARE DE MARE atunci cand te speli pe cap se indreapta.
a incercat cineva aceasta metoda? da roade?

P. S: daca stiti si alte metode mai "naturale" ca sa spun asa va rog mult sa mi le scrieti (fara copy-paste de pe google ca am cautatbig grin)

3 răspunsuri:
| rebb a răspuns:

Metode naturale... mie nu`mi sta parul drept cand il fac cu placa decat cateva ore laughing si tu vrei metode naturale... daca tii sa nu il indrepti cu placa, incearca cu peria si cu feonul.

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

O metada "naturala" cred ca e asta, dar eu nu am incercat, a am auzit de la alte fete. Ele se indreapta cu fierul de calcat laughing Nu stiu daca merge (cred ca da.thinking) dar mai bine nu te risca ca sa patesti tampenii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai cu placa big grin