| RăzvanP06 a întrebat:

Buna,

Sunt baiat si de cateva zile mi-am vopsit parul blond, si de fiecare data cand ma spal pe cap, dupa ce clatesc samponul parul se aspreste si se blocheaza la varfuri (ca si cum l-as da cu fixativ) si isi revine cand il usuc. De ce se intampla asta? Mentionez ca m-am vopsit cu syoss si ca e prima data cand imi vopsesc parul.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Acolo se refugiaza mintea ramasa...

| LucianaLucy55 a răspuns:

Poate vopseau ti-a ars parul la varfuri? Fiind prima data, e foarte posibil.

| Otilia098765 a răspuns:

Folosește ulei de cocos pe vârfuri, parul blond este ft pretențios, ...probabil ai lăsat vopseau msi mult timp pe par si aveai parul puțin deteriorat la varfuri