| rihanna7865 a întrebat:

am si eu o intrebare ..va rog sa ma ajutati crying. vreau ca pana cand incepe scoala sa scap de burta si sa dau putin jos si din picioare adica sus la bulane dar nu mult...ce sa fac? in afara de abdomene pentru burta ca nu prea ajuta...crying dau funda

3 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Bea multa apa si fa mai multa miscare gen : plimbari cu prietenii, poate iesiri in parc sau asa ceva, mers vreo ora cu bicicleta si de astea. Nu te suprasolicita ca nu e bine.
Bafta!

| Classy a răspuns:

Redu grasimile, alearga zilnic, si nu te opri din a face abdomene.

| ßeßeBeatrice a răspuns:

Mananca sanatos si fa sport! nu manca de la fast food, asta consta si in chipsuri, sucuri carbogazoase sau alte preparate cu exces de ulei
poti face niste exercitii de gimnastica prin casa sau sa alergi zilnic cam echivalentul a doua inconjurari de teren de fotbal.