| iulyspy a întrebat:

Sunt clasa a12a si imi caut o rochita lunga pentru banchet si pe net nu am gasit una care sa imi placa. Saptamana viitoare ma duc la Iasi...stie cineva niste magazine cu rochii de banchet lungi nu exagerat de scumpe? (pana in 500-600 lei)

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Gasesti pe Stefan cel Mare, pe Lapusneanu...cat cuprinde!

| EllaC2710 a răspuns:

Intra pe www.toatemagazinele-online.ro sau pe www.bella-fashion-beauty.ro 2 mall-uri online unde gasesti multe magazine din categoria fashion. Cu siguranta vei gasi tinute foarte frumoase si la preturi accesibil.

| Mara78 a răspuns:

Rochii elegante si frumoase gasesti aici http://marissa.ro/rochii