| Julian1D a întrebat:

Sunt din Bacau si as dori sa imi pun aparat dentar fix imi puteti spune cat costa sa imi pun doar pe partea de sus?
As dori sa stiu sigur, prefer un raspuns de la cei care stiu sigur sau de la cei care au purtat sau care poarta.
multumesc big grin
funda funda funda

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand si-a pus fratele meu aparat dentar fix l-a costat 600 lei acela fix exista unul pe care il poti da jos atunci cand ai nevoie si acel este in jur de 1000 de lei.

| 1234abcd a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un cabinet Stomatologic si sa intrebi...nu te alta dar intrebarea ta e destul de serioasa dar raspunsurile pe care o sa le primesti nu stiu cat de serioase o sa fie

| Julian1D explică (pentru 1234abcd):

Deci dupa tine cam cat ai spune ca costa doar pe partea de sus?

| 1234abcd a răspuns (pentru Julian1D):

Sincer chiar nu stiu nu am avut aparat dentar big grin sa stii ca preturile difera de la un cabinet la altul happy dar tu nu ai un medic dentist la care mergi regulat?

| Julian1D explică (pentru 1234abcd):

Nu pentru ca nu am probleme cu dantura nu am carii nimic doar ca vreau sa imi pun aparat dentar pentru ca am doi dinti care nu sunt drepti big grin

| Julian1D explică (pentru 1234abcd):

Sa zicem ca o sa merg o data pe luna la cabinet, ce o sa imi faca?

| 1234abcd a răspuns (pentru Julian1D):

Aaa pai ar fi bine sa te duci la un medic inainte sa vezi poate nu e nevoie de aparat(oricum la medic tot trebuie sa te duci ca nu poti sa iti pui tu singur aparatul acasa happy )

| Julian1D explică (pentru 1234abcd):

1234abcd ai facebook?

| 1234abcd a răspuns (pentru Julian1D):

Nu inteleg...la ce iti trebuie facebook-ul meu?

| Julian1D explică (pentru 1234abcd):

Uita. ai vreo-un prieten caare a purtat aparat dentar? sti cumva cat a costat?

| Julian1D explică (pentru 1234abcd):

Uita. Ai vreo-un prieten care a purtat aparat dentar? Daca da imi poti spune cat a dat daca stii?

| 1234abcd a răspuns (pentru Julian1D):

Ok o sa intreb si o sa iti spun happy

| Julian1D explică (pentru 1234abcd):

Multumesc happy