| popescucarmen43 a întrebat:

sunt fata si in prima zi de liceu,mi-as dori sa merg cu blugi albastrii marini inchisi,niste adidasi sau tenesi, sau gen ghete army, camasa alba cu o cravata putin desfacuta sau stransa si pacheşti cu sacou bleu depinde ce haine voi gasii...nusj daca imi iau chiar blugi marini...nu stiu ce culoare. oricum albastrii.ce mi recomandati? e bun cum am zis? eu nu-s genu de fata, rochii, fuste

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pana incepe scoala, trebuie sa te pui la punct cu limba romana!
Cuvinte precum: "nusj" "pachesti" "army" nu sunt in vocabularul limbii romane, primele doua nu-s folosite decat de tarani, care habar nu au cum sa pronunte corect, si atunci pocesc cuvintele.
Cel de-al treilea, exista doar in engleza!
Ce dumnezeu, acum esti fata mare, mergi la liceu la oras... iar tu nu esti in stare sa pronunti corect cateva cuvinte?!

| Dia1029 a răspuns:

Cea ce conteaza e sa-ti placa tie cum te imbraci. Daca asa iti place tie e foarte bine.
Funda?

| Adryos a răspuns:

Daca ești boboaca oricum ți-o iei și cu haine și fără laughing

| popescucarmen43 explică (pentru Adryos):

Stai tu calm...ca la un seminar nimeni nu si-o ialaughing)