| Aneemona a întrebat:

sunt noua pe aici! vreau sa ma vopsesc un saten-ciocolatiu, am fost un roscat inchis. Am tenul deschis si ochii verzi! ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Este ok, asa ni se pare cel putin din cate spui.
Dar noi nu putem sa te vedem astfel incat sa iti zicem in intregime " da, fate asa, iti garantam 100% ca vei fi cea mai frumoasa ". Incearca, vopseste, vezi cum iti place si ne spui si noua daca iti place.

Dar daca noi toti iti zicem" da fate!", daca la final nu iti va placea ce vei face "vei da vina pe noi?"
Ma rog, nu iti spun in nume de rau... kisskisskiss Bun venit pe TPU

| Aneemona explică (pentru Fllorentina):

Multumesc pentru raspuns, sunt convinsa ca va iesi bine!

| Fllorentina a răspuns (pentru Aneemona):

Eu astept sa imi spui ca te-ai vopsit si ca iti placekiss

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Eu zic ca e perfect. la ochii verzi si tenul deschis un ciocolatiu merge de minune.

| Aneemona explică (pentru WeedGotMeCrazy):

Multumesc! si eu sper ca va iesi bine!