| ღSupradozaDeViseღ a întrebat:

Buna sunt noua pe TPU. Vreau si eu niste coafuri pentru soala (am par ondulat lung si scarit) urgent va rog...

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Buna, Miruna si bine ai venit printre noi! In primul rand, as vrea sa iti dau un sfat in legatura cu tunsoarea ta de acum. Daca ai parul ondulat, este mai bine sa nu il mai inscaresti, deoarece va parea mult mai dezordonat decat daca il vei avea de aceeasi lungime. De asemenea, nu uita sa ii tunzi lunar varfurile - este foarte important pentru un aspect ingrijit. In ceea ce priveste coafurile, iti recomand acest site: http://www.divahair.ro/frumusete/coafuri_si_tunsori, pentru ca aici vei descoperi cele mai bune idei pentru aranjarea parului indiferent de marime si ocazie. Un gand bun, Elena.

4 răspunsuri:
| Tweety_4300 a răspuns:

Daca e scarit. nu prea stiu ce sa iti spun... dar incearca sa il priinzi intr-o coasa impreltita pe o parte

| andtreeaandreutza a răspuns:

-poti sa til prinzi intr-o coditza la spate
-sau il lasi desprins
-doua coditse
funda te rog multe de tot pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. poti sa til legi in doua codite despletite, care sa vina in fata