| dragutzairina a întrebat:

Sunt noua si nu stiu cum sa i-mi pun o poza de profil sad.Ma puteti ajuta? Funda

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Pai iti va aparea. Dar dureaza mai mult pana va fi acceptata. Asa imi facea si mie la inceput.
Admin este prescurtarea de la administrator si se refera la persoana care se ocupa de site, care il intretine.

10 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

In dreapta ai "Editare profil". Acolo vei gasi si "schimba imaginea de profil" sau ceva de genul.

Sper ca te descurci.

| dragutzairina explică (pentru BruneTTe):

Unde pot gasi editare profil? sad happy

| dragutzairina explică (pentru BruneTTe):

Am gasit am ales poza si dc nu imi apare? si ce este ala admin

| BruneTTe a răspuns (pentru dragutzairina):

Deci pe pagina TPU ai asa (in stanga ecranului) :
"PUNE INTREBAREA TA AICI"
apoi mai jos:
" Notificari"
apoi si mai jos:
"Logat ca Dragutzairina"
si ai acolo un "+" pe care daca dai click se face "-". Daca il pui pe "-" vei vedea si Editare profil. E a 5-a optiune.

| BruneTTe a răspuns (pentru dragutzairina):

Pai iti va aparea. Dar dureaza mai mult pana va fi acceptata. Asa imi facea si mie la inceput.
Admin este prescurtarea de la administrator si se refera la persoana care se ocupa de site, care il intretine.

| KiSsRoSsE a răspuns:

Dai click pe editare profil, apoi apesi pe schimba imagine de profil si de acolo dai pe butonul unde scrie alegeti fisiere. Sper ca te-am ajutat. Pupici kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te duci la Editare profil, după care mergi la Selectează imaginea profilului, dai click pe răsfoire, alegi imaginea şi Salvează profilul.
Mai multe detalii, doar aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Te pup!

| dragutzairina explică:

Scuze ca va intreb dar unde gasesc editare de profil? sad

| ingerulpazitor a răspuns:

Buna!
1.Dai pe"Editare profil"
2. Dupa ce ai dat pe editare profil, dai pe alegeti fisierul!
Sper ca te-am ajutat! Pa pa Irina!

| DeFaq a răspuns:

In dreapta scrie "Editare profil" dau click si cauta unde scrie "Schimba imaginea de profil".O zi buna!happy

| Rebeca22222 a răspuns:

Intri la "Editare profil" si vezi ca mai jos scrie "Schimbare imagine profil" si de aici cred ca te descurci.happy Sper ca te-am ajutat!