| Spiriiii a întrebat:

sunt reprezentant avon, iar, in comanda din campania 14, o clienta mi-a comandat setul acela planet spa.
Problema este ca produsele din set erau expirate. Iar clienta respectiva a venit la mine si mi le-a returnat spunand ca ea nu cumpara asa cevastraight face
Cand am deschis respectivele produse am remarcat ca tratamentul de fata este mucegait.nu stiu cum sa ma exprim...
Mi-a craoat obrazul de rusine cand femeia aceea a venit sa mi le returnezestraight face
Ce este de facut?happySfaturi...

Funditabatting eyelashes

8 răspunsuri:
| bellekamms a răspuns:

Ce rele sunteti, cele de la oriflame si ladys. Fata a cerut un sfat si voi ii bagati tot felul de prostii in cap.
Draga mea, daca produsul este deteriorat te duci frumusel la sediul Avon din orasul tau si il faci retur.Nu-i asa ca e simplu?

| bellekamms a răspuns:

Scumpica dO zi bunaanamaite, sunt si in avon si la lady's si infynity. Iar daca am de oferit un sfat il ofer cu mare, mare drag celor care au nevoie de el. Dar in nici un caz, nu incerc sa spun celor care sunt la avon sa vina la lady"s sau in alta parte sau celor de la infinity sa vina la avon. Pupici si o zi buna.

| bianca a răspuns:

Returnezi produsele

dar coordonatorul tau ce face?
de ce nu iti zice ce si cum?
da-mi add bia_coolgirl94

| LoveAngel223 a răspuns:

Pai suni la avon si le spui situatia...este cel mai bine

| ghetuvictorita a răspuns:

Buna eu iti recomanda sa incerci si oriflame, produsele sunt buune
problema ca la avon poate nu sunt expirate doar ca unii reprezentanti fac retur de marfa si risti sa iei tu produsele returnate
poate a fost la mare si le-a tinut in soare in masina 4-5 zile
si s-a ales preful apoi le-a returnat pe cine stie ce motiv si tu le-ai primit in comanda, tu le-ai dat mai deparet si asta e
eu sunt la oriflame si nu am probleme cu produsele, comisionul ajunge si la 40% sunt fff multumita, serbanvictorita@yahoo.com, 0761342716, 0723615735

| AvonWbusiness a răspuns:

Ce sa faci te duci si vorbesti cu Liderul tau de aceea el este dator sa te ajute happy si te duci la strada lahovari cu factura si produsele... dezambalatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand firma LADY`S ai 25%reducere fata de pretul din catalog si la firma lady`s nu se intampla sa ai produse expirate. gandeste-te si sunt retiri si mai mici ca la avon inca fffoarte mici si produse de caliate daca mai vrei informatiii anunta-ma prin mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Krmnavon pai si tu esti reprezentanta la avon dar daca ai scrie in intrebare ceva de lady`s si tu ai recomanda avon hai ca stiu asa ca lasa vb cu "rele"