| Madalina02 a întrebat:

Sunt vopsita blond dat mi-a crescut putin parul la radacina, e saten deschis. Vreau sa ma vopsesc dar nu stiu exact cum...blond cu suvite ciocolatii sau ciocolatiu cu suvite blonde. Cum mi-ar sta mai bine? Eu am ochii caprui, ten deschis la culoare, firul de par este subtire si rar, lungime medie, am pistrui. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| gHelena a răspuns:

Salut! Daca tot vrei sa te vopsesti, alege o culoare apropiata de cea naturala, pentru a nu mai fi atat de vizibila culoarea radacinii. In plus, nu se mai poarta suvitele. Daca vrei mai multe idei de culori si tunsori, poti accesa siteul www.divahair.ro. Un gand bun, Elena.