| Maxim96 a întrebat:

Sunteti de acord cu epilatul la picioare la barbati? De ce?

Răspuns Câştigător
| SheWasHere a răspuns:

Poftim? Sa isi lase parul "asa"?
Oh, te rog.

Bărbatii sunt barbati, nu maimuţe. Daca tot am ajuns si noi in sec XXI, sa ne comportăm ca atare! Nu e nimic gay sa fii epilat pe picioare ca si barbat, BA chiar te rog s—o faci.
Mult mai oribil ar fi sa umbli cu "mărarul" la vedere...

Spor la epilat!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu nu sunt de acord pentru ca par gen gay epilati

| greyhound a răspuns:

Deci intai bigudiuri si acum epilat...
Daca nu esti stripper, sportiv, Catalin Botezatu, raspunsul e nu

| ana233 a răspuns:

Buna! Pai ar parea.......ciudat. Mai bine ei isi lasa parul asa.

| pufy6646475 a răspuns:

Sunt barbati care se eplieaza si altii care nii nu vor sa auda de asa ceva.Acest lucru nu este foarte intalnit si de aceea lumea il considera pe cel ce o face un ciudat, gay(pentru ca normal numai fetele se eplieaza pe picioare. Posibil sa arate si foarte urat, parerea mea. Oricum tu faci ce vrei, noi nu suntem in masura sa te judecam. Sper ca te-am ajutat!

| LadyCrazy999 a răspuns:

Barbati epilati, e ceva aiurea...