| sisiucar a întrebat:

Buna toata lumea vreau sa ma vopsesc si va intreb Cersei Lannister ca culoare are la par (stiu ca e un fel de blond la soare dar atunci când e in interiooorul unei încăperi unde nu e asa lumina )? Chiar daca nu va uitati la Game of Thrones va rog căutati pe google chiar vreau mai multe păreri.

1 răspuns:
| SheWolf2000 a răspuns:

Vad ca avem un fan GoT aici! Cersei are un fel de blond cu reflexe portocalii-rosiatice la lumina dupa cate am vazut eu. E un blond mai neobisnuit.