| TrainRider a întrebat:

Pentru urmăritorii / fanii Game of Thrones:
Ce părere aveți despre ascensiunea lui Cersei Lannister? Referitor mai ales la „antiteza" dintre finalurile de sezon (ultimele două)...

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Chiar speram sa pateasca ceva, nu sa ia toata puterea. cu toate ca nu prea ar mai avea farmec fara ea. Cred ca sezonul urmator va fi tragic pentru ea

| LoveSleep a răspuns:

Curvă

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru TrainRider):

Ah, dar am mâine un examen.

Răspuns utilizator avertizat
| MisterSTAG a răspuns:

Vom avea clar o confruntare intre Cersei si Daenerys pentru tron, pe care Cersei evident o va pierde deoarece este depasita numeric, nu prea mai are aliati din cauza incidentului cu wildfire si nici arma secreta, deoarece tocmai a utilizat-o.